REFERANSLARIMIZ

erta

Siz asıl işinize odaklanın yardımcı işlerinizi biz çözelim...

Uzun zamandır “Erta Group” ile personel temini konusunda iş anlaşmamız vardır. Firma hızlı ve zamanında hizmetleri ile bizim sağ kolumuz olmuştur. Teşekkürü borç biliriz.

Talha ÇOŞKUN, Elte Pano

Firmanın bize katkıları oldukça fazla olmuştur. Her zaman çalışmayı tercih ettiğimiz ve edeceğimiz bir firmadır “Erta Group”. Başarılarınızın devamını dilerim.

Gül Koca, VRM REKLAM A.Ş

Tüm işlerimiz için “Erta Group” ile bir anlaşma yaptık. Sonuçları beklentimizin çok üstünde çıktı. Başarılı ve temiz işçilikleri için minnettarız.

Mustafa Yavuz, Plaş Plastik A.Ş Fabrika Müdürü.

İnşaat işlerimiz için kısa zamanda personel temini sağlayarak işlerimizi aksatmadan ve zamanında teslim ettik. Her şey için teşekkürler.

Burak Güney, Okan Üniversitesi Yönetim Kurulu Üyesi

Günlük Vasıfsız ve Vasıflı eleman ihtiyacımızı en kısa zamanda çözümler üreten, işinin ehli ve sağlam bir firma olan Erta Group ile çalışmaktan onur duyuyoruz.

Canan AYKAÇ, Adoksan Kalıp A.Ş. İnsan Kaynakları Müd.

Fabrikamıza yardımcı işçilik konusunda hizmet aldığımız Erta Group ile çalışmaktan memnunuz. Nice yıllar çalışmaya devam edeceğiz.

Fatih SERT, Seahorse Fabrika Müd.

Asiad derneğimizin üyesi olan firmaların insan kaynakları, inşaat, temizlik v.b taleplerini yerine getiren Erta Group’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ömer Faruk BAŞARAN, ASİAD Genel Başkanı

İnsan kaynakları konusunda çözüm ortağımız olan “Erta Group” ile çalışmak bize ödül kazandırmıştır. Başarılarınızın devamını diler, uzun yıllar birliktelik dilerim.

Ruhi ÇAVDAR, Gürsaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Personel ihtiyacımızı 2007 yılından belli karşılayan sektörün öncü firması Erta Group ile çalışmaktan onur duyuyoruz ve başarıların devamını diliyoruz.

Metin ŞİRİN, Basaş A.Ş. Genel Müd.

Erta Group ile uzun zaman önce tanıştık, İnsan kaynakları ve Temizlik hizmetleri için yaptığımız anlaşmalar bize büyük kazanımlar sağladı. Teşekkürü borç biliriz.

Suat KAÇAR, ASTS Profil A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi