Siz asıl işinize odaklanın yardımcı işlerinizi biz çözelim…

beyazalan

Tarihçemiz

2000
2002
2006
2012
2015
2000

Erta Group Kuruldu

Erta Group; 2000 Yılında sektöre giriş yapıp; Gebze, Kocaeli, İstanbul ve Marmara bölgelerinde Yardımcı İşçilik, Temizlik Grubu, Peyzaj Grubu ve Tahmil-Tahliye Grubu olmak üzere çoğu Personel Temini alanında hizmet vermek üzere faaliyetine başlamıştır.

İlk kurulduğu günden beri, dürüst ve ilkeli kalitesinden ödün vermeyen ve sektöründe farklı bir bakış açısına sahip, kaliteli bir yönetim kadrosu ile idare edilmektedir.
 
ERTA; 15 yılı aşkın zamanda, kalitesi, başarısı ve güvenilirliği ile sektörde ciddi bir konum ve prestije ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Şirketimizin mihenk taşları olan bütün çalışanlarımıza daima şükran ve minnet borçluyuz. Şirket olmak, kaliteli ve başarılı iş yapmak sadece teknoloji ile mümkün değildir. Teknolojiye olumlu yönde istikamet veren, onu şirket için faydalı kılan insandır. Şirketlerde başarılı işler yapılıyorsa, orada iyi bir ekip vardır!
 
ERTA GROUP olarak, bugüne kadar ve bundan sonra, alanlarında uzman ekibimizle, Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duyuyoruz…
2002

Erta Group Büyüyor

Sektörün ve çevre bölgelerin ihtiyaçlarını karşılarken, büyümeye devam eden Erta Group; Müşteri memnuniyetini, Dürüstlüğü ve çalışkanlığını ön planda tutarak kendi alanında kalitesini göstermeye başladı.

%100 Hizmet ve Memnuniyet

Erta Grup; kuruluşundan itibaren müşterilerinin talep ve isteklerini müşteri memnuniyetini yüksek tutarak, alanın’da uzman personeli ile referanslar ve güven kazanmaya devam ediyor.

2006

Erta Group Şirket Oluyor

2000 yılından “Erta Group” olarak kurulan firmamız; Erta Group Ltd. olarak ünvanını değiştirdi.

2006 Yılına gelindiğinde; hızla büyüyen Atılımcı firmamız’da Hedefimiz sektörün Lider “Vizyonu” oluşturmak ve gelişen teknolojilere ayak uydurmaktır.

2012
2015

ASİAD Tarafından Ödüllendirildik

Gebze, Kocaeli, İstanbul, Marmara bölgesi ve Türkiye genelinde hizmet sektörünü genişletip; bizim ile çalışan firma ve kurumlara desteğimizden dolayı öz güven ve onur ödülüne layık görüldük.

İtibarımızı ve firmaların bize olan güvenlerini kaybetmeden; sektörün öncü firması olmaya ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

Azize YAMAN

Azize YAMAN

Genel Koordinatör

Ersan KONAK

Ersan KONAK

Personel Müdürü

Sacit ÜNVER

Sacit ÜNVER

Mali Müşavir

Yakup ŞAKAR

Yakup ŞAKAR

Şirket Avukatı

Zeynep KOÇAN

Zeynep KOÇAN

İşyeri Hekimi

Ahmet GÜNERLER

Ahmet GÜNERLER

İSG Uzmanı

M. Adnan ARTURKOĞLU

M. Adnan ARTURKOĞLU

İşyeri Hekimi

Birgül OLGUN

Birgül OLGUN

Sekterer

Referanslarımız

ASTS Profil
Pplas
VrmPlus
Okan Üniversitesi

Hizmetlerimiz ve Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için